kandilli su kaçağı tespiti

Kandilli su kaçağı tespiti firmamız sıcak ve soğuk su gider borularının aşınmasıyla oluşan su kaçaklarını robotla su kaçağı bulma servisi vererek tespit etmekteyiz. Uzman kadromuzla Kandilli ilçesine kısa bir süre içerisinde gelmekteyiz. Suyun kaçak verdiği tüm noktaları tespit edip gereken onarım işlemlerinde yapmaktayız. Üsküdar’daki binalar çoğunlukla eskidir demir boru olma olasılığı ise oldukça fazladır eğer demir boruda kaçak var ise tesisatı komple yenilemenizi plastik boruya geçmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü demir boru bir yerden çürümeye başladı ise diğer yerlerinde çürümesi an meselesidir.

Kandilli Cihazla Su Kaçağı Bulma

Üsküdar Kandilli su kaçağı tespiti test pompası, akustik ses dinleme cihazı, termal kamera ve kameralı robot cihaz kullanan firmadır. Her cihazın kullanımına özen gösterilmelidir. Çünkü bir cihaz ne kadar özen ve itinayla kullanılırsa kaçağın bulunma süresi o kadar hızlı ve kolay olur. Temiz suda bulunan kaçağın yerini bulmak kolaydır ama atık su da bulunan kaçak biraz işi zorlaştırır ve daha maliyetlidir. Temiz suda kameralı cihazı tesisata gönderdiğimiz zaman suyun berraklığı ve temizliğinden dolayı monitörden kaçağın nerede olduğunu görebiliriz. Atık suda ki kaçak ise pis su bulanık olduğu için temiz suda olduğu gibi direk görünmez. Akustik ses dinleme cihazları ve test pompaları sayesinde atık suda ki kaçakta uzun sürmeden direk bulunur. Su sızıntısını bulduktan sonra ise kameralı su kaçağı tespiti ustalarımız sizlere yerinde onarım fiyatı vereceklerdir. Sizlere uygun bir fiyat söylemeleri dahilinde isterseniz bize isterseniz başka bir firmaya onarımını yaptırabilirsiniz.

Kandilli su kaçağı tespiti acil su kaçağı tespiti yapan ve fiyatları ekonomik olan tesisat firmasıdır. Kombinin su borusunda kaçak var gibi konularda robotlu su kaçağı tespiti cihazlarının kullanılması ile hasar alan boruların tam olarak tespit edilmesi mümkündür. Yapılan her tespit ve onarım aşaması garantili olarak yapılmaktadır.