beykent su kaçağı tespiti

Beykent su kaçağı tespiti teknik konularda cihazlarımızın verdiği tepkiler, ısı değişimi yada conta eskimesi ile neler yapabileceğimizi bu yazımızda anlatmaya çalıştık.

Beykent su kaçağı tespiti lavabonuza gelen sıcak ve soğuk su hatlarını anlık analiz etmeyi anlatmak istiyoruz. Fayans arkasındaki bu borulardaki sıcaklıklar elbette farklı olacaktır. Sıcak su 50-60 dereceleri bulurken, soğuk su 27-30 derece gibi görülebilir. Termal cihazın ekranının orta noktasında bir ölçek yani işaret vardır. Bunu fayansın yaklaşık 20-30 santim gerisinden tutarak kızılötesi sinyal gönderimini başlatabiliriz. Sıcak ve soğuk suların geçtiği bölgeleri artık tam olarak biliyoruz ve tesisatın yol haritası önümüzde. Fakat bir kümelenme görürsek bilin ki orada kaçak vardır. Kullanılan cihaz zaten bu bölgeyi özel bir renk ile işaretleyecek ve teknikerin anlamasını sağlayacaktır. Fayansı kırabilecek ölçülerde bir matkap, işaretlenen fayansı açmak için kullanılır. Birkaç dakika sonra sızıntıyı sizlerde göreceksiniz ve ne kadar başarılı işlem yaptığımızı kendi evinizde de anlamak için bizleri Beykent su kaçağı tespiti telefon hatlarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz. Musluklardan neden gür miktarlarda su akmıyor gibi soru işaretlerinin cevabını da bu anlatımımızda vermiş olduk.

Su kaçağı tespiti Beykent Servisi

Beykent su kaçağı tespiti akan veya sızan suların ses çıkarmaması imkânsızdır. Borulardan akan sular gür şekilde ise sızma oldukça kuvvetlidir. Borudaki su doluluk oranı yarı yarıya ise daha az ses çıkartabilir. Fakat kullandığımız Beykent su kaçağı cihazlı tesisatçı ürünlerimiz ile tekniker sensör yardımı ile zeminde cihazı gezdirir ve sesleri ekran gösterge olarak ve kulaklık yardımı ile artırarak ileten makinemiz ile hemen anlamamız mümkündür. Tahmini olarak ilk 15-30 dakika analiz için yeterlidir ve bir odanın taraması 5 dakika gibi kısa sürede tamamlanabilir. Zaten sessiz ile ses arasındaki fark bariz olarak ortaya çıkarken, sizde bu kaliteli hizmeti almak için bizleri arayın ve hemen destek olalım. Beykent su kaçağı bulma her iki borunun birleştiği kısımda genelde pimaş boru olarak geçen temiz su hatlarında conta kullanılarak tam olarak birbirine kenetlenmesi sağlanır. Conta döşeme sırasında yanlış yada eksik yerleştirilmiş veyahut sonradan tazyikli gelen su ile yerinden oynamış ise sızıntılar olabilir. Sızıntı varsa fayansın içinde çamurlaşma ve o bölgede nemlilik oluşabilir. Biz sızıntıların kaynağını bulmadan profesyonel bir ekibiz ve çalışmalarımızın kaliteli olup olmadığını bizleri evinize davet ederek, tesisat taramasını yaptıktan sonra karar verebilirsiniz. Şirket olarak kendimize güveniyoruz ve sayısız evde bu türde sorunları tamamen yok ettik.

Be the first to comment

Leave a comment